KPP Koło

Ważne informacje - 5 artykułów

Ważne linki

Najczęściej czytane

 1. KWP - CHCESZ PRACOWAĆ Z ZESPOLE ANTYKONFLIKTOWYM? WŁAŚNIE RUSZA NABÓR DO ZAK

  Sztab Policji w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu organizuje dobór do Nieetatowego Zespołu Antykonfliktowego. Wszyscy chętni policjanci mogą zgłaszać swoje kandydatury do dnia 22 lutego br.

 2. ZACZĘŁO SIĘ OD ZNISZCZONEJ FURTKI A ZAKOŃCZYŁO NA ARESZCIE ZA POSIADANIE ZNACZNEJ ILOŚCI SUBSTANCJI PSYCHOTROPOWYCH

  W poniedziałek 6 maja br. policjanci z Wydziału Prewencji kolskiej komendy zatrzymali 46-letniego mieszkańca powiatu kolskiego podejrzanego o uszkodzenie ogrodzenia jednej z posesji. Mundurowi w trakcie wykonywanych czynności ujawnili przy wandalu ponad 8 gramów substancji psychotropowej a w jego miejscu zamieszkania ponad 100 krzewów konopi. Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego w wyniku podjętych w tej sprawie czynności zatrzymali kolejnego mężczyznę, który posiadał prawie 180 gramów substancji psychotropowej.

 3. NAPADAŁ NA KOBIETY NA TERENIE DWÓCH POWIATÓW. 26-LATEK ZATRZYMANY PRZEZ KOLSKICH POLICJANTÓW

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego kolskiej komendy Policji zatrzymali 26-letniego mieszkańca powiatu konińskiego, który napadał na kobiety. Mężczyzna chcąc je okraść używał wobec nich siły oraz groził niebezpiecznym narzędziem. Po usłyszeniu zarzutów decyzją sądu został aresztowany na trzy miesiące. Teraz grozi mu nawet 12 lat pozbawienia wolności.

 4. ZDALI SWÓJ PIERWSZY EGZAMIN

  We wtorek 14 maja br. 29 młodych ludzi ze Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Powierciu podeszło do egzaminu na kartę rowerową. To będzie pierwszy dokument, uprawniający ich do poruszania się po drogach. Całe wydarzenie odbyło się pod okiem kolskich policjantów. Świeżo upieczonym rowerzystom życzymy samych bezpiecznie przebytych kilometrów.

 5. Zapraszamy do udziału w Plebiscycie #Super Dzielnicowy 2024

  Do 30 kwietnia 2024r. zagłosuj na swojego dzielnicowego w Plebiscycie #SuperDzielnicowy 2024. Dla głosujących przewidzianych jest 5 nagród po 1000 złotych.

 6. Na wieczną służbę odszedł nasz Kolega

  Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 2 czerwca 2020 roku zmarł nasz Kolega Mariusz Ostrowski. Miał 32 lata. Odchodząc tak wcześnie, pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę i bliskich. W imieniu kierownictwa, policjantów i pracowników cywilnych Komendy Powiatowej Policji w Kole, rodzinie, najbliższym i przyjaciołom składamy najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia.

 7. POLICYJNE DZIAŁANIA Z WYKORZYSTANIEM DRONA

  Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Kole przeprowadzili działania przy użyciu „drona” na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego. Kamera zamontowana w urządzeniu zarejestrowała wykroczenia popełniane przez kierujących w miejscu, gdzie możliwość dokonania kontroli statycznej jest dość ograniczona.

 8. Śmiertelne żniwo na ulicach Kłodawy!!!

  W dniu 06.05.2013r w miejscowości Kłodawa doszło do trzech groźnych wypadków drogowych z czego jeden zakończył się tragicznie. Śmierć na drodze poniósł motocyklista, 33-letni mieszkaniec Zgierza.

 9. KOLEJNY WAŻNY KROK W KIERUNKU BUDOWY NOWEJ KOMENDY

  W piątek 19 kwietnia 2024 roku Burmistrz Miasta Koła Pan Krzysztof Witkowski oraz Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu mł. insp. Violetta Mójta podpisali akt notarialny o przekazaniu w formie darowizny działki pod budowę nowej siedziby kolskiej jednostki policji.

 10. POWIATOWE ELIMINAJCE ZAWODÓW „DZIELNICOWY ROKU”

  Trwają eliminacje do Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych pn. „Dzielnicowy Roku”. Laureaci etapu powiatowego będą reprezentować naszą komendę na szczeblu wojewódzkim. Zawody mają na celu wyłonić najlepszego dzielnicowego w kraju. Zmagania zakończą się finałem w Szkole Policji w Katowicach.

Powrót na górę strony