Aktualności

Utrudnienia w ruchu drogowym w związku z protestem rolników

Data publikacji 05.03.2024

W dniach 6-7 marca na terenie powiatu kolskiego odbędzie się protest rolników, który spowoduje utrudnienia w ruchu na węzłach Dąbie i Koło autostrady A2.

W środę 6 marca br. w godz. 8:00 – 22:00 w związku z zaplanowanym protestem rolników wyłączony z ruchu będzie odcinek autostrady A2 od węzła Dąbie w kierunku Warszawy. W związku z powyższym pojazdy jadące autostradą od strony Poznania na węźle Koło będą kierowane przez policjantów na alternatywne drogi i wyznaczone objazdy. Ruch pojazdów jadących autostradą na odcinku Węzeł Dąbie - Poznań powinien odbywać się bez zakłóceń.

W czwartek 7 marca br. w godz. 9:30 – 20:00 głównym miejscem protestu rolników będzie rejon węzła Dąbie, co uniemożliwi na wymienionym węźle zarówno wjazd na autostradę A2 jak i zjazd z niej przemieszczających się pojazdów.

Policjanci na bieżąco będą monitorować sytuację na drogach, kierować na objazdy, a także dbać o bezpieczeństwo. Prosimy o zachowanie ostrożności oraz stosowanie się do wydawanych przez policjantów poleceń.

Powrót na górę strony