Aktualności

ARESZT DLA SPRAWCY ROZBOJU

Data publikacji 06.09.2023

Do rozboju z użyciem przedmiotu przypominającego broń doszło na terenie jednej ze stacji paliw na terenie powiatu kolskiego. Dzięki natychmiastowej reakcji policjantów sprawca bardzo szybko został zatrzymany i najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

27 sierpnia br. przed godz. 21:00 mężczyzna, który pojawił się na terenie jednej ze stacji paliw w powiecie kolskim aby nie płacić za czteropak piwa wyjął przedmiot przypominający broń i zagroził nim pracownikowi stacji. Po tym jak mężczyzna wyszedł z piwem, kasjer natychmiast zadzwonił na numer alarmowy i poinformował o całym zajściu służby.

Policjanci bardzo szybko ustalili kim był sprawca rozboju i już po kilkudziesięciu minutach zatrzymali go. 26-letni mieszkaniec Koła usłyszał już zarzuty a Sąd Rejonowy w Kole na wniosek Prokuratury Rejonowej w Kole zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Prowadzone w tej sprawie postępowanie wyjaśni czy w tym przypadku mieliśmy do czynienia z bronią palną.

Powrót na górę strony