Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Śmiertelne żniwo na ulicach Kłodawy!!!

Data publikacji 07.05.2013

W dniu 06.05.2013r w miejscowości Kłodawa doszło do trzech groźnych wypadków drogowych z czego jeden zakończył się tragicznie. Śmierć na drodze poniósł motocyklista, 33-letni mieszkaniec Zgierza.

cegielniana2W dniu 06.05.2013r w miejscowości Kłodawa doszło do trzech groźnych wypadków drogowych z czego jeden zakończył się tragicznie. Śmierć na drodze poniósł motocyklista, 33-letni mieszkaniec Zgierza.

Do tragedii doszło w nocy około godziny 22:45 w rejonie skrzyżowania ulicy Cegielnianej z ulicą Krańcową, gdzie kierujący samochodem osobowym m-ki Audi A4  wykonując manewr cofania z ulicy podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście jadącemu Kawasaki. 25-letni mężczyzna mieszkaniec gminy Chodów, który kierował samochodem osobowym był pod działaniem alkoholu. Badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu przeprowadzone przez policjantów będących na miejscu zdarzenia wykazało około 0,37 promila. Kierowca Audi został zatrzymany w kolskim areszcie.

cegielnianacegielniana1cegielniana2cegielniana3

Do drugiego wypadku siedem godzin wcześniej doszło na ulicy Warszawskiej. Kierująca samochodem osobowym m-ki Daewoo 19-letnia mieszkanka Kłodawy uderzyła przechodzącą na przejściu dla pieszych 21-letnią kobietę. Mieszkanka gminy Grabów w wyniku doznanych obrażeń barku i nogi została przewieziona do szpitala.

warszawskaul.warszawskawarszawska3

Kolejny wypadek drogowy miał miejsce około godziny 12:15 na ul. Wyszyńskiego. W tym przypadku kierujący samochodem m-ki Iveco 55-letni mieszkaniec gminy Olszówka wykonując manewr cofania uderzył w stojącego za pojazdem kierującego motocyklem m-ki Kawasaki. W wyniku doznanych obrażeń nogi 31-letni motocyklista, mieszkaniec gminy Kłodawa został przewieziony do szpitala.

ul.wyszynskiego1wyszynskiego2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W chwili obecnej wobec powyższych zdarzeń, prowadzone są czynności wyjaśniające pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kole.

Powrót na górę strony