Narada podsumowująca pracę policjantów za 2013 rok. - Aktualności - KPP Koło

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Narada podsumowująca pracę policjantów za 2013 rok.

Data publikacji 15.01.2014

W dniu wczorajszym w Komendzie Powiatowej Policji w Kole odbyła się narada służbowa podsumowująca pracę policjantów za 2013 rok. W spotkaniu  uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Romuald Głowacki, kadra kierownicza kolskiej jednostki na czele z Komendantem mł. insp. Wiesławem Grzegorczykiem oraz zaproszeni goście.

dsc_7042W dniu wczorajszym w Komendzie Powiatowej Policji w Kole odbyła się narada służbowa podsumowująca pracę policjantów za 2013 rok. W spotkaniu  uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Romuald Głowacki, kadra kierownicza kolskiej jednostki na czele z Komendantem mł. insp. Wiesławem Grzegorczykiem oraz zaproszeni goście.

Początek nowego roku jest w większości przedsiębiorstw czasem podsumowań poprzedniego okresu. Nie inaczej jest w Policji, gdzie w styczniu następuje ocena efektów pracy policjantów w poszczególnych jednostkach.

W odprawie, która podsumowała rok 2013 na terenie działania kolskiej komendy uczestniczyli: Zastępca  Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Romuald Głowacki, Prokurator Rejonowy w Kole Lechosław Perz, Burmistrz Miasta Koła Mieczysław Drożdżewski, Wicestarosta powiatu kolskiego Marek Banaszewski, Komendant Powiatowy Policji w Kole mł. insp. Wiesław Grzegorczyk, Zastępca Komendanta Policji w Kole mł. insp. Grzegorz Baszczyk oraz cała kadra kierownicza kolskiej jednostki.

Podczas spotkania kolscy Komendanci zaprezentowali efekty pracy policjantów w poszczególnych wydziałach oraz przedstawili plany i priorytety na 2014 rok.

Zaproszeni goście złożyli podziękowania dla policjantów na ręce Komendanta Wiesława Grzegorczyka za sumienną pracę na rzecz poprawy bezpieczeństwa w powiecie kolskim. Wyrazili także zadowolenie z dotychczasowej współpracy z Policją.

Komendant insp. Romuald Głowacki wyraził zadowolenie z wyników pracy kolskich funkcjonariuszy odniósł się do założeń na rok obecny jakim będzie zapewnienie mieszkańcom jeszcze większego poczucia bezpieczeństwa poprzez m. in. zwalczanie zagrożeń uciążliwych dla społeczeństwa, eliminowanie nietrzeźwych kierujących, efektywna praca wykrywcza sprawców przestępstw, zaangażowanie na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a także  współpraca z samorządami i społeczeństwem. dsc_7042

dsc_7034dsc_7036