Awanse i wyróżnienia dla policjantów - Aktualności - KPP Koło

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Awanse i wyróżnienia dla policjantów

Data publikacji 18.07.2013

W dniu dzisiejszym Komendant Powiatowy Policji w Kole mł. insp. Wiesław Grzegorczyk w obecności swojego zastępcy mł. insp. Grzegorza Baszczyka wyróżnił policjantów oraz pracowników naszej Komendy za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych. Czterech policjantów otrzymało również awans na wyższe stanowisko służbowe. Nagrody i awanse zostały przyznane za wzorowe i sumienne wykonywanie zadań służbowych.

3W dniu dzisiejszym Komendant Powiatowy Policji w Kole mł. insp. Wiesław Grzegorczyk w obecności swojego zastępcy mł. insp. Grzegorza Baszczyka wyróżnił policjantów oraz pracowników naszej Komendy za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych. Czterech policjantów otrzymało również awans na wyższe stanowisko służbowe. Nagrody i awanse zostały przyznane za wzorowe i sumienne wykonywanie zadań służbowych.

Uroczystość wręczenia promes odbyła się w Komendzie Powiatowej Policji w Kole. Komendant wyróżnił dziewięciu funkcjonariuszy i trzech pracowników cywilnych Komendy. Czterech policjantów tj.: mł. asp. Tomasz Szymankiewicz, sierż. szt. Mariusz Rumiejowski, st. sierż. Przemysław Wojciechowski i st. sierż. Arkadiusz Zając otrzymało awanse na wyższe stanowiska służbowe.

92468Komendant pogratulował wyróżnionym funkcjonariuszom i pracownikom naszej jednostki oraz podkreślił, że przyznane wyróżnienia i awanse to efekt ich ciężkiej pracy oraz zaangażowania i poświecenia w wykonywaniu codziennych obowiązków.9.9