Awanse na wyższe stanowiska służbowe dla kolskich policjantów - Aktualności - KPP Koło

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Awanse na wyższe stanowiska służbowe dla kolskich policjantów

Data publikacji 07.07.2017

Komendant Powiatowy Policji w Kole insp. Mirosław Ścisły mianował 10 funkcjonariuszy na wyższe stanowiska służbowe. Awanse kolscy policjanci otrzymali podczas uroczystej zbiórki w obecności bezpośrednich przełożonych.

07 lipca 2017 roku szef kolskich policjantów insp. Mirosław Ścisły awansował 10 funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Kole na wyższe stanowiska służbowe. Uroczystość odbyła się w budynku kolskiej Policji w obecności bezpośrednich przełożonych funkcjonariuszy. Wśród wyróżnionych trzech policjantów zostało mianowanych na stanowiska dyżurnych, dwóch na stanowiska detektywów Wydziału Kryminalnego, dwóch na stanowiska dzielnicowych, jeden na stanowisko kontrolera ruchu drogowego i czterech na stanowiska referentów Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego.

Komendant Powiatowy Policji w Kole insp. Mirosław Ścisły wręczając rozkazy personalne swoim funkcjonariuszom podkreślił, iż dzisiejsza uroczystość jest to efekt wzorowej i sumiennej pracy kolskich funkcjonariuszy na rzecz lokalnego społeczeństwa.

Wszystkim awansowanym serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów zawodowych.